Objednat BEZPLATNOU konzultaci

Oddlužení osob – poradenství a realizace!

Poradíme vám, jak dosáhnout finálního oddlužení. Pomůžeme vám prostřednictvím účinného a velmi výhodného vyhlášení osobního bankrotu! Veškerý postup oddlužení vaší osoby s vámi prokonzultujeme a navrhneme oddlužení, které vás konečně zbaví dluhů, které se na vás opakovaně nabalují. S pomocí námi navrhovaného oddlužení můžete již do 7dnů podat návrh na insolvenční řízení a následně tak relativně rychle ZASTAVIT EXEKUCE! Využijte naše právní zkušenosti s oddlužením a vyhlašováním osobních bankrotů a získejte zpět svůj klidný život bez myšlenek na ty, kterým dlužíte.

Jak vám pomůžeme s oddlužením?

Oddlužení BrnoDíky našim zkušenostem a právnímu vzdělání víme, co je třeba zařídit pro rychlé a bezproblémové oddlužení. Úspěch oddlužení často závisí na správně zvolené strategii, která mimo jiné pamatuje na veškeré možné eventuality v rámci procesu oddlužení fyzické osoby.

  • Vstupní konzultace problematiky oddlužení (Brno).
  • Pomoc s přípravou podkladů pro formální jednání s úřady při oddlužení (Brno).
  • Poradenství před a v průběhu procesu oddlužení fyzické i právnické osoby (Brno).
  • Vyřízení právních úkonů v rámci oddlužení fyzické i právnické osoby (Brno).
  • Zastupování u soudu v procesu oddlužení (Brno).

Kdo může pomýšlet na oddlužení?

Způsob oddlužení, který nabízí naše právní poradna, je určen primárně pro nepodnikatelské subjekty! V tomto případě se jedná o oddlužení bez zástavy. Osoby, které od nás požadují oddlužení, musí mít reálnou představu o svých dluzích a možnostech úhrady jejich 30% části, neboť takováto podmínka je v rámci vyhlášení osobního bankrotu za účelem oddlužení ustanovena.

Poradna pro oddlužení

Využijte vstupní BEZPLATNOU konzultaci. Pokud potřebujete získat bližší informace o možnosti oddlužení vaší osoby, nebo se chcete poradit nad konkrétním řešením odbourání vašich dluhů, pak nás kdykoliv kontaktujte. K oddlužení využíváme naše právní znalosti a zkušenosti ze všech předchozích případů oddlužení.